Dobrý deň milý záujemca o kurz fotografie,

Kurz prebieha nasledovne v troch etapách je na Vás či využijete všetky 3, alebo len jednorázové stretnutie kde budú informácie kumulované. Upozorňujem, že kurz je venovaný hlavne začiatočníkom, ktorí vlastnia fotoaparát s manuálnym režimom. Ideálne značka Nikon, ale nie je to podmienkou.


Prvé stretnutie v trvaní 2 hodiny, kde Vám vysvetlím základy používania manuálneho režimu, vysvetlím Vám princípy používania clony, isa, expozičného času v súlade, na vytvorenie čo najlepšej fotografie.


Druhé stretnutie v trvaní tiež 2 hodiny by som venovala kompozícii fotografie, zlatému rezu, najnovším trendom ako je vytvorenie bokehu v súlade s nastavením clony a použitím ohniskovej vzdialenosti a tiež by sme spojili teóriu s praxou.


Tretie stretnutie by som venovala klasicky v trvaní 2 hodiny používaniu externého blesku, štúdiového blesku, vysvetleniu použitia rôznych typov objektívov, používanie odraznej dosky, používaniu farebných filtrov, používaniu ostriacich režimov AF-S/A/C, techniku zaostrenia a prekomponovania, základy používania Adobe Photoshop a Lightroom.


Potom už je na Vás či budete potrebovať ešte jedno stretnutie, alebo už Vám tie základy postačia. Cena za tieto tri stretnutia je 150 eur. Ak sa rozhodnete len pre jedno stretnutie je to 70 eur. Časovo by som to chcela zladiť podľa Vás, ale ideálne cez víkend.


V prípade ďalších otázok, kontakt na mňa je v menu stránky.

S pozdravom Mgr. Jana Smutná


RECENZIE

Monika Hiadlovska 

Janka, dakujem velmi pekne za kurz, odborne rady a uzasny ludsky pristup. Si vyborna fotografka a skvely clovek. 🙂 Kto ma zaujem nie len o skvele fotky, ale aj uzasneho fotografa, odporucam.

error: Obsah je chránený!!